| profilul a întrebat:

In jocul Team Fortress 2 poti primi acelasi item de mai multe ori?

DAU FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| Vendetta47 a răspuns:

Da,desigur ca il poti.Dar asta nu e o porblema deoarece il poti da la trade pe altceva.Mi s-a intamplat sa primesc un item de mai multe ori. Funda?

| profilul explică (pentru Vendetta47):

Multumesc. Vroiam sa stiu daca poti sa primesti un item de mai multe ori deoarece voiam sa-i dau si unui prieten ca se apuca si el si daca imi cade de putin 2 ori sa-i dau si lui. Multumesc inca o data.

1 răspuns: