| alexandra2222 a întrebat:

In jocul The Sims Social pe Facebook cum fac rost de lapte si cuburi de gheata pentru a construii Mr Fud's Ice Cream Maker?[funda]

Răspuns Câştigător
| Dixy198 a răspuns:

Buna!
Si eu ma joc The Sims Social pe Facebook.
In primul rand, trebuie sa citesti ce iti trebuie, ce sa ii faci si cauti prin curte.
Cred ca, cuburile de gheata le iei de la un ghetar, care iti apare prin curte.Trebuie sa iti apara ceva in curte cand ai o asa misiune.
Eu inca nu am ajuns acolo big grin.
In al doilea rand de lapte nu sunt sigura, cred ca de la magazin daca poti....aici nu stiu:d
Sper ca te-am ajutat si sper ca ti-am dat vreo idee ceva big grinwinking.
Nu o sa cer funda neaparat, pentru ca nu stiu daca e bine ce ti-am zis big grin.
Dar sper ca ti-am fost de folos cu cevawinking

| alexandra2222 explică (pentru Dixy198):

Cum te numesti poate ne facem vecini

| Dixy198 a răspuns (pentru alexandra2222):

Pe fb numele meu e Dee Dixywinking