| LegionAnonymous a întrebat:

In league of legends, care credeti ca este mai bun dintre Vladimir si Kartus

2 răspunsuri:
| σκμ a răspuns:

Salut! Fiecare dintre ei au abilități speciale.Dar Vladimir ar fi counter pentru ultimata lui Khartus.Deci ar fi Vladimir. Sper că te-am ajutat

| Anonymoos a răspuns:

Eu zic Vladimir si cartus este un campion bun dar fara ultimata lui e foarte usor de omorat, in schimb vladimir are potential, ok acum nu vreau sa zic Kartus este un campion bun fiecare campion este bun in felul lui dar eu il prefer pe Vladimir.
Have a nice day!big grin