| mariusinho998 a întrebat:

In legatura cu Metin2Tim...Mi-am descarcat astazi metinul si dupa ce ma loghez pe cont selectez caracterul mi se incarca acea bara pana la jumatate si imi inchide clientul.Va rog sa ma ajutati cu ceva nu am nici o idee.Am incercat sa dau de pe site deblocare caracter si tot la fel s-a intamplat.Va multumesc

Răspuns Câştigător
| TeddyPaul a răspuns:

Poate ii placa video devina s-au windowsul! Posibil si de la client! Incearca sa il reinstalezi!

1 răspuns:
| dianaaaaax a răspuns:

Reinstalează-l. happy