| hydrax1 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cand intru in metin2 ma loghez intru pe caracter dar nu se incarca de ce? pur is simplu nu se incarca bara aia va rog ajutati-ma e ceva de la setari?

2 răspunsuri:
| Cornelus06 a răspuns:

Ma instaleaza-l iar probabil ai o defectiune mica laughing ce greu e

| Rwarr_Gabitza_1972 a răspuns:

Buna, si eu joc Metin, si uneori mai apar anumite probleme de genu'... Eu te sfatuiesc sa il dwnloadezi din nou sau in caz ca face la fel, incearca sa joci alt Metin. Sper ca te-am ajutat!