| T7uk a întrebat:

In Need For Speed World cum se schimba kilometrajul din mph (mile pe ora) in Km/h (kilometri pe ora). Va dau funda!

Răspuns Câştigător
| GaByScream a răspuns:

Cand intri in joc apesi ESC(stanga sus) si dai optiuni...si acolo o sa-ti apara (da nu mai stiu sigur cum se zice) o sa-ti apara in "imperial" tu trebuie sal dai in "metric"

| T7uk explică (pentru GaByScream):

Mersi! Pe ce server joci?

5 răspunsuri:
| 4Tuning a răspuns:

Apei esc >options >gameplay >din imperial in metric

| T7uk explică (pentru 4Tuning):

Mersi dar ai fost al doilea si ti-am dat vot folositor. Pe ce server joci?

| 4Tuning a răspuns:

Scuze eu nu joc pentru ca îmi da o eroare... daca e da-mi id tau prin PM daca m-ai puteam ajuta. happy

| T7uk explică (pentru 4Tuning):

Ti-am dat un PM cu ID-ul meu.