| aaanonim260201 a întrebat:

In Sims 3...cum poti sa. ti faci simsul vampir? thinking Am inteles ca trebuie sa te intalnesti cu unul dar unde il gasesti? va rog sa imi raspundeti big grin Multumesc :*
P. S:voi da fundita laughing va multumesc inca odata ca m. a ajutati rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| mjdhr a răspuns:

Trebuie sa ai niste expansiuni eu am late night, adventures ceva de genu laughing si sunt 2 orase.in unul din ele e o familie bling bling parca.si e un tip pe care il cheama tom care e vampir.trebuie sa te duci la el sa fiti prieteni buni si o sa iti apara ask to tum. si tom ala iti va musca simul de mana si il va transforma in vampirbig grin sper sa reusesti

1 răspuns:
| Red20 a răspuns:

Vampirii ii gasesti in cluburi sau in cimintir cred, dar ii poti face vampiri daca ai sims 3 late nightwinking