| AvalohAlyn a întrebat:

In Sims 4, am instalat mod-ul acesta si am instalat si mod-ul get to Work.

http://modthesims.info/......-1020.html

In fine,intrebearea este dupa ce intru in casa cu omul,dau find a job,apas pe education career,aleg profesor acolo si dupa nu se intampla nimic si ma arata in continuare in casa,deci cum pot sa ajung la scoala sa lucrez ca si profesor,in joc?
Am si mod-ul get to work, cum pot ajunge la serviciu si sa joc acolo ca si profesor? Ca sunt incepator in joc si habar nu am. Unde apas ca sa ma duc la munca care mi-am ales-o in joc?
Cine ma ajuta?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

''It is a rabbit-hole career, meaning your sims will walk off the lot and disappear (like the base game careers). The screenshots are just for your imagination and they are used on the career menu and the track selection. The Education career offers two tracks: Teaching and Administration.'' Iti scrie clar aici ca nu vezi cand simul e la lucru si screenshoturile sunt puse de forma. Fa un efort si citeste descrierea atunci cand instalezi ceva.

| AvalohAlyn explică (pentru Wr3nch):

Pai și la ce mai e mod-ul facut daca nu îl vezi când e la lucru?