| andrei8072 a întrebat:

In timp ce ma joc un joc pe calculator,dintr-o data mi se blocheaza tot ecranul si imi apar un fel de puncte si pe orice as apasa nu dispar, ca sa-l inchid trebuie sa tin apasat butonul de la unitate cateva secunde.Stiti ce-ar putea fi?

3 răspunsuri:
| mihnea123abc a răspuns:

Ai virusi
! du-te la un specialist sa-ti repare calculatotu`

Răspuns utilizator avertizat
| OchiiCaprui a răspuns:

Ai probleme hardul! Si mie mi s-a intamplat.Am schimbat hardul si acum merge calculatorul de n-am trebuie cu el!
Ps : trebuie sal repari repede ca alfel se buleste de tot calculatoru si nu mai merge facut