| anonim_4396 a întrebat:

Încap toate piesele in acestă carcasă? http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2487266/

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Salut Adrian!
Da, o sa incapa, dar ai uitat sa pui o placa de baza.Nu este nevoie sa cumperi o sursa asa scumpa

Si uite un cod de reducere pentru pc garage: WA6S16MR
Dupa ce bagi produsele in cos, unde scrie pretul total, e ceva cu rosu, te intreaba daca ai un voucher de reducere, acolo dai click si bagi codul: WA6S16MR
O sa iti dea cam 85 de lei reducere.

| Adrian4322 a răspuns (pentru AlexDFY):

Mersi de raspuns si o sa folosesc codul.

| AlexDFY a răspuns (pentru Adrian4322):

Ma bucur ca te am putut ajuta Adrian. Daca mai ai alte intrebari, imi poti da mesaj in privat.

3 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Nu ai placa de baza, sursa aia e inutila, procesorul ala nu face nimic fata de i7 7700 care nici macar nu are nevoie de cooler, carcasa aia e prea scumpa. La 8500 lei ai gtx 1080 http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2492342/