| hvdhvd a întrebat:

Intrati pe 82.77.230.64:27015 sau dns Mures.gah.ro cautam admini care sa tina redirecte ,Co-owner care sa doneze 4 euro sau owner care sa doneze 5 euro/luna daca nu intrati sa jucati! Respecta si vei fii respectat detalii add: vasile_rapper Admin pe redirecte!

1 răspuns:
| CalinBerindean a răspuns:

Si tu ai venit pe TPU sa iti faci reclama mai bine mergeai prin sat puneai niste postare mai rugai lumea dar nu cred ca este foarte bine sa vi pe un site de intrebari si sa pui aceasta ..problema.