| Tigrrr a întrebat:

Intrebare doar pentru cei care joaca League of Legends!
Ce caracter imi recomandati?
Prefer unu sa dea cu magie, sa fie un caracter magic si daca se poate sa dea cu fulger. Am 2590 blue essence.

1 răspuns:
| xRaduC a răspuns:

Xerath, Ryze - astia sunt singurii magi care par sa dea cu abilitati "fulger"
Daca ar fi dupa mine, ti-as recomanda ceva mediu spre greut. Presupun ca deja stii rolurile jocului.
Mid - Ahri, Akali, Annie, Brand, Fizz, Katarina, Lux, Morgana, Orianna, Vel'Koz, Vladimir, Yasuo
Top - Fiora, Irelia, Jax, Malphite, Teemo, Vladimir, Wukong, Yasuo
Jungler - Amumu, Diana, Fiddlesticks, Jarvan IV, Kha'Zix, Master Yi, Sejuani
Bot ADC (Marksman) - Ashe, Caitlyn, Ezreal, Jinx, Sivir, Tristana, Vayne
Bot Support - Braum, Janna, Karma, Leona, Lulu, Lux, Nami, Sona, Soraka, Thresh
E o lista gandita de mine dupa necesitatile jucatorilor incepatori dar si ale coechipierilor dintr-o echipa normala. GL HF! big grin