| roby223 a întrebat:

Intrebare pentru fanii Raid shadow legends.
Ce sa fac ca sa primesc un legendar. Ma joc de vreo 3 luni si nu am primit nici un legendar si am bagat bani la greu in sharduri. Iar acum cu cadoul lor de craciun am doar rare champions mi-au dat. Ma enerveaza rau de tot, am vazut la alti ca au luat si 2 legndari odata

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu poti face nimic, ca asa e gandit, sa scoata bani de pe fraierii care au prea mult. Tu baga mai departe bani, si poate li se face mila si iti pica unullaughing

| roby223 explică (pentru Wr3nch):

Sa ma pis pe ei