| S3nZ4TiOnS a întrebat:

Intrebare pentru jucatorii de counter-strike 1.6 :
Deci am un cfg, cand sunt in joc si il activez vreau sa scrie ceva in chat de exemplu "Am activat cfg-ul lui x".
Cum fac acest lucru? Ce trebuie sa scriu in cfg?

4 răspunsuri:
| S3nZ4TiOnS explică:

Gata am gasit solutia, in cfg scriu "say Am activat cfg-ul lui X" si gata happy, oricum merci :*

| Binidităăt a răspuns:

Deschizi cfg-ul și stergi tot ce începe cu Echo big grin Fundă?

| S3nZ4TiOnS explică (pentru Binidităăt):

Nu nu e asta, deci eu vreau sa scrie singur in chat (cand activez cfg-ul) "Am activat cfg-ul lui S3Nz4TiOnS"

| Binidităăt a răspuns (pentru S3nZ4TiOnS):

Deschide fișierul cu notepad, dăi sus la butoane și apasă pe *caută* și caută propoziția: Am activat apoi te duce la propoziția aia și tu doar editezi numele și salvezi.