| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare urgenta... cineva imi intra in calculator, cu cateva ore m-i-a venit un msg ca cineva intra pe IP meu si nu stiu ce sa fac imi iese singur de pe google chrome imi ...si imi tot arata clepsidra aia langa sageata de la mouse, tot apare si dispare, va rog ajutati-ma, am incercat antivirusuri dar tot nimic!

Răspuns Câştigător
| dadonexus a răspuns:

Cel mai simplu suna la firma de internet te ajuta aia in 2 secunde te-as ajuta si eu dar am nev de ip'ul pc'ului.

1 răspuns:
| Marioforever22 a răspuns:

-ce anti-virus ai?
-vezi ca firewall-u sa fie activ!
-iti recomand Norton Internet Security sau Kaspersky Internet Security (acestea sune cele mai puternice virusuri si firewall! )