| Nane a întrebat:

De ce imi apare clepsidra langa sageata de la mouse? imi apare mereu. nu mai dispare. ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| deeuh a răspuns:

Ce poti face? e foarte simplu! intra in start->control panel->mouse->pointers -> de aici alege-ti cum vrei sa-ti apara pot fi si animale... sper ca am fost de folos funda?

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poate ai setat tu sa apara asa, intar-n start>control pannel (vezi sa fie classic view, dac nuh da-i in stanga switch to classic view) apoi click pe, mouse, in tab-ul pointers iti selectezi tu ce vrei, cum era inaintewinking

| Dannyjj a răspuns:

Clepsidra inseamna "please wait the program is working in background" si apare cand deschizi unele programe foldere etc. Sau ar putea fi setat cursorul de la mouse gresit, dai click dreapta pe desktop -> personalise->Mouse pointers->pointers si aici dai use defaults, vezi sa ai la "normal select" numai sageata dai apply si ok.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Mie-mi apare asa cand se incarca. Dar daca zici ca mereu inseamna ca trebuie sa schimbi ceva.
1) cand apare poti astepta maxim 2 minute, daca nu dispare poti incerca asta: Start -> Control Panel -> [ Personalization ] ->Mouse -> schimbi in alta sageata etc ce vrei happy

p. s: eu am windows premium si la mine dupa Control Panel vine Mouse. la tine poate trebuie sa intri in altceva happy succes
nu uita sa dai save sau ok cand selectezi alta sageatahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-as mira daca scanezi calculatorul, sa descoperi un troian.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si mie imi apare mereu nu mai dispare cred ca trebuie sa bag windosu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca este un maus

| cesar123 a răspuns:

Si mie imi apare si nu merge cum ziceti voi e de la comp sau de la ce?