| Nicky06 a întrebat:

Intrebarea asta este pentru cei ce joaca Club-Penguin, pentru cei care au, au avut sau stiu informatii despre membership.
As vrea sa stiu daca in timp ce esti membru iti cumper o haina (de exemnplu) de membru, iti mai ramane? O mai poti purta? La fel si cu puffle-i, lucrurile de la casa, instrumentele muzica, etc...

1 răspuns:
| Styles_Bogdan_1994 a răspuns:

Nu,am avut un cont de member, iar cand a expirat nu mai mergea sa port hainele, casa se facea la starea de iglu dar itemele raman, dar nu le poti pune pe toate.