| Alextz03 a întrebat:

[Salut TPU] In club penguin cum poti avea membership fara sa dai bani va rog imi ziceti dau funda big grin vr si eu sa am mai multi puffle si o casa frumoasa va rog din inima sa imi ziceti

11 răspunsuri:
| AlexUrasteIdiotenia a răspuns:

Nu se poate fara bani. Fara suparare, da?

| Alextz03 explică (pentru AlexUrasteIdiotenia):

Eu nu ma supar dar stiu ca exista hackuri si din astea da nu stiu cum se numesc

| thebosing a răspuns:

Pengable joacate e club penguin doar ca ai mb gratis dai funda? big grin

| daeniel02042001 a răspuns:

Daca joci de 2 ani te fac ei member gratis pe veci. Sper ca te-am ajutat

| Alextz03 explică (pentru daeniel02042001):

2 ani cine joaca 2 ani?

| teonel2 a răspuns (pentru Alextz03):

Eu!tongue
De 3!

| Alextz03 explică (pentru teonel2):

Cum De 3!?

| teonel2 a răspuns (pentru Alextz03):

Cum de?! De plictiseala laughing.Nu mai, eu m-am jucat ca imi placea, eram si eu micahee hee

| daeniel02042001 a răspuns:

Primesc funda?

| Alextz03 explică (pentru daeniel02042001):

Iti dau un cont belea pe unu cu membership

| cosmin12346789 a răspuns:

Pentru daeniel02042001 daca joci de 2 ani nu te fac ei membru pe gratis eu joc de 3 ani si anul asta m-am facut membru cu bani am platit dar de 2 ani nimeni nu m-a facut mb