| Gicutzu23 a întrebat:

Intrebarea este:

De ce cand pornesc ori ce GTA imi schimba rezolutia la 8 biti si se vede ciudat ecranul dar GTA-U nu porneste. imi schimba rezolutia si atat. Trebuie sa o fac eu la 32.

P.S: Mentionez ca am descarcat un uptade la placa video si cam de atunci imi face asa..Nu as vrea sa imi reinstalez windows-ul sau altceva. Va rog daca aveti o solutie.
Placa video este : NVIDIA GeForce FX 5600LE

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Sterge driverul si re-instaleaza-l pe cel dupa cd...s-au cauti pe net.

Ce windows ai? XP? happy

| Gicutzu23 explică:

Da am xp sp 3