| Geneoo a întrebat:

Am descarcat 18 Wheels of Steel Etrem Trucker 2 si cand intru imi merge sacadat. Cu incetinitorul. Mentionez ca am Windows 7 32 biti si placa video NVIDIA 610M 1GB. DAU FUNDA daca imi spuneti ce trebuie sa ii fac, ce setari...

4 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

Care e procesorul, ramul? De unde vrei sa iti spun de ce merge sacadat?

| Geneoo explică (pentru alin567):

Intel Core i5, 4 GB RAM, Nvidia GeForce 610M 1Gb

| Geneoo explică:

4GB RAM, Intel Core i5, ( laptop )

| alin567 a răspuns (pentru Geneoo):

Cred ca este de la joc sau de la sistemul de operare.Si apropo uitate sa ai instalat directx si net framework