| mucificatorul201 a întrebat:

Intrebarea mea e cam ciudata, cum se numeste melodia de la minutul 4:22 de la https://www.youtube.com/watch?v=Lt4Avy9zWf0

Răspuns Câştigător
| MihaiGamesRo a răspuns:

Melodia e A$AP Ferg Ski Mask Slump God. Foloseste si tu un shazam cand nu stii o melodie...

| mucificatorul201 explică (pentru MihaiGamesRo):

Multumesc mult, dar ce e shazam?

| MihaiGamesRo a răspuns (pentru mucificatorul201):

Shazam este o aplicatie pe telefon IOS si Android cu care poti recunoaste cam orice melodie. Doar pernesti aplicatia si iti va arata cum se numeste melodia respectiva si de cine e cantata.

4 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Foloseste shazam nu fi lenes

| Alin_Alin_2000_jeUB a răspuns:

Ar trebui sa fie in descriere