| asfgsdfasdfgafghhndf a întrebat:

Intrebarea mea este. ce setari trebuie sa fac pentru ca am un volan cu pedale serioux dar cand dau de volan putin. in pc se roteste la maxim si nu vreau asta. vreau sa se roteasca exact dupa cum rotesc si eu volanul. ce pot face?

1 răspuns:
| synguratycul95 a răspuns:

Pe volan ai un beculet care se schimba din verde in rosu. Este un buton rotund si fara nicio cifra/litera pe el. Apasa toate butoanele panma cand vezi ca s-a schimbat culoarea si tii minte. De obicei este intre 5-6 la serioux.