| T0X1kSkuLL a întrebat:

Salut ma joc Euro truck simulator 2 cu volan si pedale. Intrebarea mea este de ce atunci cand vreau sa virez trebuie sa invart cam mult de volan? Adica nu reactioneaza repede. Pedalele merg repede dar volanul nu prea adica asa am aboservat trebuie sa dau mai mult de trei sferturi sa vireze putin. De ce? Funda repede! Am dat si acolo la sensibilitate dar degeaba acolo la Steerin Sensitiviti sau cum o fii am dat-o la maxim dreapta si degeaba dupa la maxim stanga si degeaba. De ce?

Răspuns Câştigător
| ElGreco21600 a răspuns:

Si eu lateam asa atunci când era butonul verde. Vira si accelera ca pe tastatura. Dar când era butonul rosu, alasam Putin pe acceleratie si masina mergea încet, dădeam lutin de volan si masina vira Putin etc. Atunci când e becul rosu poti sa conduci ca in viata reala. Ceea ce e mai smecher.winking