| Abstract112 a întrebat:

Intrebatrea aceasta este pentru cei care joaca The Sims Social pe Facebook. Voua zilele astea v-a mers bine Simsul? ca mie pur si simplu abia se incarca si imi tot da nu stiu ce eroroare si trebuie sa dau,, reload" deci stau cam vreo 30 de minute sa imi mearga, merge foarte foarte greu. Intradevar eu am modem si merge mai greu decat un internet obisnuit dar, pana acum mergea relativ bine... As vrea mai multe pareri, deoarece unii prieteni mi-au spus ca merge greu jocul pentru. ca cei de la facebook fac ceva renovar sau ceva de genul, alti prieteni mi-au spus ca din cauza internetului meu, ca am modem... si nu mai stiu ce sa cred.

1 răspuns:
| pedro121 a răspuns:

Este adevarat ca fac renovar la aspect si eu cred ca va dura mult dar iti propun sa te lasi 1 saptamana si sa incepi dupa ce au terminat