| codrincodrin a întrebat:

Joaca cineva de pe aici World of tanks?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea joaca Romani world of tanks

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol, e buna gluma asta! Sint probabil niste zeci de mii bune de romani in joc, inclusiv citeva clanuri bine inchegate, cu vechime si care fac performanta.

| 0x11111051 a răspuns:

Joaca romani, joc si eu, joc foarte multe persoane. Pe YouTube gasesti video guide-uri chiar si in romana.

Cei pe care ii cunosc sunt "1rommo" si "GrandX - World of Tanks".

P.S.: Pentru toti - in curind posibil sa apara natia Europeana - in care tancurile sunt de la statele europene carora nu li se pot construi cite un arbore aparte. La nivelul zece posibil sa fie un tanc roman mediu

| Alexandr a răspuns:

Eu joc (:

| DaKKaR21 a răspuns:

Eu joc! ce tiere ai?

| codrincodrin explică (pentru DaKKaR21):

Stai ca abia se descarca. rolling on the floor)