| anonim_4396 a întrebat:

Joaca cineva Smite si imi poate raspunde la niste intrebari?

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Da. De pe 23 pana pe 25 este event, primest 100 gems pentru 5 first win of the day in fiecare zi. In total 300 gems. Poti sa inviti prieteni iar daca joci cu unul in party timp de 15 ore (nu 15 ore incontinuu ) primesti 200 gems, daca joci 20 de ore primesti inca 200 gems iar daca ai invitat 5 prieteni care au atins lvl 15 primesti 200 gems, daca ai invitat 10 prieteni care au atins lvl 15 primesti inca 400 gems. Cei de la Hi-Rez fac multe eventuri unde poti sa castigi gems dar trebuie sa fii pe faza. Eu am 22 de skinuri si cateva voice pack-uri pe care fie le-am cumparat cu gems castigate din eventuri fie le-am castigat la chest roll cand am cumparat iteme la summer event si alte eventuri. Daca ai noroc poti sa castigi gems pe twitch de la streamerii care fac giveaway.

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Intreaba.

| anonim_4396 explică (pentru William):

Poti face gems fara sa-i cumperi?

| William a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. De pe 23 pana pe 25 este event, primest 100 gems pentru 5 first win of the day in fiecare zi. In total 300 gems. Poti sa inviti prieteni iar daca joci cu unul in party timp de 15 ore (nu 15 ore incontinuu ) primesti 200 gems, daca joci 20 de ore primesti inca 200 gems iar daca ai invitat 5 prieteni care au atins lvl 15 primesti 200 gems, daca ai invitat 10 prieteni care au atins lvl 15 primesti inca 400 gems. Cei de la Hi-Rez fac multe eventuri unde poti sa castigi gems dar trebuie sa fii pe faza. Eu am 22 de skinuri si cateva voice pack-uri pe care fie le-am cumparat cu gems castigate din eventuri fie le-am castigat la chest roll cand am cumparat iteme la summer event si alte eventuri. Daca ai noroc poti sa castigi gems pe twitch de la streamerii care fac giveaway.

| userul7200 a răspuns:

Salut,

Pun pariu ca daca ai pune intrebarile direct aici ai primi mai multe raspunsuri.

| anonim_4396 explică (pentru userul7200):

Am mai pus si n-am primit.