| anonim_4396 a întrebat:

Joc Brawl Stars de cand s-a lansat. Am 8300 de trofee si am 25 de brawleri dintre care este si crow care mi.a picat la 1500 de trofee. Ce vreau sa zic este ca nu imi mai pica nimic din iunie cand am deblocat.o pe bibi. Am luat niste star power recent dar eu voiam brawleri. Stie cineva cand voi debloca un brawler nou? Imi mai lipsesc Gene, Mortis, Sandy, Spike si Leon.

1 răspuns:
| zBlazeey a răspuns:

Sansa de a pica ceva este bazate pe rate-ul de deschidere al cutiilor.Adica cu cat mai mult cutii ( box uri) deschize cu atat mai multe sanse ai! Iti recomand sa deschizi mai multe deodata (ex: 5-6 brawl box-uri si 2-3 big boxuri) mie asa imi pica mai multi brawleri