| Cenusa123 a întrebat:

pentru cei care joaca brawl stars, voi cati brawleri aveti? Eu am 11k trofree si 25 de brawleri si 0. 1334 sansa la legendara.De ce nu imi mai pica brawleri? Am deschis maga boxuri de 500 gems si nimic.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu iti pica ca e setat jocul asa ca sa ia bani de pe tinelaughing

| LPCTSTR a răspuns:

Intelegeti odata ca pe TPU NU mai gasesti plozi de 12 ani care sa joace porcarii de joculete imbecile.

| Anonyms1 a răspuns:

Iți recomanzi să bagi toti banii de pe cardul mamei tale pe brawl stars apoi deschideti câte vrei happy