| DarckAssassin a întrebat:

Joc league of legends si cand il descid imi apare 30la suta si imi sta asa ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Isi face un update asteapta pana cand termina

| DarckAssassin explică (pentru SouLIce):

Multumesc mult pentru raspuns dar cand dau login imi apare incarcarea 1, 2, 3 si nu-mi merge imi da niste situri si nu face nic ce sa fac

3 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Pai cred ca trebuie sa astepti, ori isi face un update cum a zis SouL, ori ai viteza de la net mica.

| ByeBye a răspuns:

Isi face update, daca ai viteza mica la net atunci ai de asteptat, trebuie sa ai si pc bun pentru a porcesa mai rapid ce descarca, daca ai probleme cu jocul nu ezita sa contactezi echipa tehnica de suport https://support.leagueoflegends.com/home