| anonim_4396 a întrebat:

Joc metin2 pe leonis si am ajuns si eu la misiunea de la uriel care cere monument de piatra hasun.cine imi spune si mie unde pot sa o gasesc.am cautat in temnita am batut o jumatate de ora si nimic.imi spuneti si mie mai exact cum sta treaba sau daca jucati si voi sa-mi aratati?(sunt in regatul albastru)

1 răspuns:
| flaviucss a răspuns:

In pestera maimutelor din primul oras.trebuie sa cauti ceva vreme pana gasesti monumentul.este intr-o camera mare rotunda.Roaga pe cineva care stie drumul sa ti-o arate, pentru ca este greu de gasit