| FarSe17 a întrebat:

Sal, am si eu o Misiune la Metin2 care nu pot sa trec de ea, misiunea este - http://img714.imageshack.us/img714/6716/newpicture005.pn g spuneti-mi si mie ce sa fac am ajuns in temnita maimutelor la maimuta de piatra imi apare o sageata in monument dau clik pe statuie si nimic. Ajutati-ma va rog Astept Sfaturi

3 răspunsuri:
| Quing a răspuns:

Serios?! Prea usor. O iei in primele 5 camere tot inainte, iar apoi faci stanga si apoi dreapta sau invers nu mai stiu exact. Bafta!winking

| InFiNiTi13 a răspuns:

Buna, am avut si eu misiunea asta pe metin ro, trebuie sa te duci in temnita maimutelor incepatoare dar nu singura mai vino cu doi insi sau unul fiindca ca sa gasesti monumentul trebuie sa ajungi la boss o sati ia ceva timp pana ajungi in camera unde-i bossul, in camera la boss mai sunt multe maimute de asta trebuie sa mai vii cu un ins sau doi. FUNDA?

| FarSe17 explică:

Pai de ajuns ajung nu e asta Problema, dar cand ajung acolo dau clic stanga, dreapta pe o sageata bagata in Monument si nu se intampla nimic alte sugestii?