| 2peistu a întrebat:

Joc Metin2 Ro si am un sura AM doar ca nu stiu daca sa ma transfer pe BM sau sa raman AM. Ce imi recomandati? Sa raman AM sau sa ma fac BM? As dori un caracter cat de cat echilibrat (decent si in PvM si in PvP). Astept raspunsuri. Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| Gbtz_Gaby_1990 a răspuns:

Nu prea poti fi echilibrat. daca ramai AM esti mult mult mai bun PvM, daca te faci BM esti PvP mai bun..eu sunt BM dar reusesc sa cresc, farmez chiar bine..la lvl 35 cal armat, un fms +9 pm 20+ farmezi chiar foarte bine..si mai esti bun si in PvP. De exemplu eu cu fms PvP si m6 spiritul flacarii dau aproape si 1k pe lovitura...Eu ti-as recomanda sa te faci BM daca vrei si putin Pvp..AM e prea mult PvM. Un sura AM l-ai asemana cu un farmer...acuma depinde de tine..bft