| leonard24 a întrebat:

Joc transformice de 2 luni dar nu stiu pe ce litera sa apas ca sa merg cu balonul pentru ca altii pot merge dar eu nu. Iau balonul dar cand dau pe sageata de scris cad din din balon. FUNDA. AJUTOR

Răspuns Câştigător
| klausvd a răspuns:

Uite:
-Cam cu un sfert de secunda inainte sa apara balonul incepe sa mergi, si nu da drumul tastei
-Jocul detecteaza ca tu mergi dinainte sa puna balonul pa tine, si asa poti merge cat vrei tu
-Nu da drumul tastei decat cand ai ajuns unde vrei cu el

Funda te rog big grin

1 răspuns:
| EllyCoolGirl a răspuns:

Poi cand primesti balonul apesi pe tasta right sau left (adica )