| LawlietL886 a întrebat:

Jocul Naruto Shippuden ultimate ninja storm 3 merge doar pe consolă? Nu și pe calculator și telefon? Dacă nu îmi dați si mie un joc Naruto pe telefon.

2 răspunsuri:
| Dumnesao a răspuns:

Este jocul naruto shippuden ultimate ninja storm 3 full burst pe calculator, fara complicatii, instalezi si te joci, de asemenea te poti juca pe calculator si naruto shippuden ultimate ninja revolution (un dlc la cel de mai sus), putin diferit cu unele caractere noi si moduri de joc la free battle noi.

| Karbohidrant a răspuns:

Pe PC merge doar daca folosesti un emulator, iar pe telefon la fel.