| Cristian2003 a întrebat:

Jocul wii party se poate juca pe pc daca ai un controler wi?

4 răspunsuri:
| 2BeCristi a răspuns:

Nu

| Cristian2003 explică (pentru 2BeCristi):

Nu pentru ca am vazut cateva videoclipuri in care se putea conecta controlerul de la Nintendo wii la pc, dar nu sunt sigur ca jocurile pentru Nintendo wii merg

| 2BeCristi a răspuns (pentru Cristian2003):

Asta e si ideea. Odata ce jocul a fost facut pentru WII sau orice altceva nu are cum sa mearga pe PC. Controlerul merge conectat pentru ca sa poti juca cu el jocuri pentru PC, in loc de tastatura si mouse.

| Cristian2003 explică (pentru 2BeCristi):

Esti sigur, i-a mai documenteazate