| alinaindrean a întrebat:

Jocuri faine Samsung Galaxy S5(android 5.0)?

2 răspunsuri:
| Mic_Al_1983 a răspuns:

Mie imi place acesta, desi e cam greu pana te prinzi sa faci scor mare: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xlyus.circlepong

| AndreiBratu a răspuns:

Incearca "F18 Carrier Landing" sau "Extreme landing" Daca iti plac avioanele astea sunt cele mai faine jocuri. Ai putea sa incerci si "Frontline Commando D-day" sau "Brothers in arms" care sunt gen Call of duty. Sau poate iti place "Contract Killer" sau "Robo Cop". Daca iti plac cursele incearca "real racing" sau "csr racing" si "minecraft full version" e un joc fain care chiar merita descarcat. Jocuri de fete nu prea stiu (in caz ca esti fata) Daca iti place vreounul dintre jocurile astea poate dai si tu o funda.