| Everlast15 a întrebat:

Jocuri gen..."Hitman" care stiti? adica cu asasinate.sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| ZeroBLADE a răspuns:

Buna.
Si mie imi place jocul Hittman, cauta El Matador si Bad Boys
Sau cauta pe Gamespot.com vei gasi acolo o lista foarte mare de jocuri PC.

Bafta!

4 răspunsuri:
| Usher2800 a răspuns:

Assassin's Creed inkearka

| Everlast15 explică:

De genul cu asasinate! adica ceva in genu.eu sa fiu un asasin.si sa asasinez persoane importante cum e in jocul ala.deci numai comentati cei care nu stiti.

| minatonamikaze a răspuns:

Sall.Incearca igi1, igi2, call of duti1, 2,3, 4.

| Laxter a răspuns (pentru minatonamikaze):

Salut...
igi1, igi 2. Sunt cele mai faine jocuri pe care le-am vazut ( in plus is si pentru calculatore mai slabe ).