| Lighto a întrebat:

Jocurile originale merg mai bine decat cele piratate ?

Răspuns Câştigător
| AlexUnder200 a răspuns:

Uneori alea cumparate nu sunt bune de nimi alteori sun mai bune.
Daca Iti place un joc cumpara-l daca nu pirateaza-l adica downloadeaza-l

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Sunt copii identice. Cele originale, odata scrise pe cd/dvd rezista mai mult. De ex, eu inca am un CD cu Diablo (din 1996! time out) care inca mere ok. Pe cand un cd obisnuit ar rezista un an, doi cel mult daca ai grija de ea.

Pe langa asta cu jocuri originale nu'ti face griji de crack sau altele, stii sigur ca vor rula pe calc.

| AndreeeexD a răspuns:

Da jocurile origilale merg mai bine. Dar uneori merg si alea piratate.Eu joc mai multe jocuri originale ( aici sunt jocuri origilale : http://www.shockwave.com ) si un joc piratat. Succes!

| CoolStyle99 a răspuns:

Cele originale merg mai bine...