| Bebitza99 a întrebat:

La Aion mi am facut cont pe site pot sa ma loghez dar daca intru in joc zice ID or Password does not match si pe site merge crying de ce spuneti mi si mie ce are

Răspuns Câştigător
| 7Roby7 a răspuns:

Pot fi 2 optiuni:
1.Trebuie sa activezi contul, si daca l-ai activat deja incearca sa il reactivezi.
2.Probabil trebuie la joc emailul nu numele, incearca sa pui emailul si parola pentru ca acel ID poate fi ID-ul de Yahoo Messenger.
Sau poate ca jocul are unele probleme si trebuie revizuit sau sa aiba versiunea beta(sau final version).
Sper ca ti-am fost de folos. happy

| Bebitza99 explică (pentru 7Roby7):

Mersi mult asa era trebuia sa pun emailu si eu puneam contul

1 răspuns: