| Aspataritei_Stefan_1998 a întrebat:

La dragon city dragonii legendar se pot face prin cuplat(imperecheat)? daca DA din ce dragoni? dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| BaLOLtelli a răspuns:

Da,se face e usor.Trebuie sa pui dragoni rari de exemplu armadillo cu soccer sau de astea.

5 răspunsuri:
| ELEMENT3110 a răspuns:

Se pune Gumy + Gumy
Gumy = dragon de aur + dragon sarpe

P.s.: 1)Nu iti pierde timpul cu altceva ca doar asa se face!
2)Stiu ce zic ca am lvl 43 si cam 16 legendari si 4 mega legende!

legendar + legendar =unicorn
Unicorn + un element =mega legendar

| Aspataritei_Stefan_1998 explică (pentru ELEMENT3110):

Cum sa combin 2 de acelasi fel?

| ELEMENT3110 a răspuns (pentru Aspataritei_Stefan_1998):

Unu de lvl 10 si unu de lvl 4 big grin

| Aspataritei_Stefan_1998 explică (pentru ELEMENT3110):

Mersi iti dadeam ti funda daca...

| Aspataritei_Stefan_1998 explică (pentru ELEMENT3110):

Apropo sti la san andreas cum se cheama modul cu care apesi pe 2 si iti apar masini?