| Valentin_Olariu_1988 a întrebat:

La Facebook, cateodata imi apare ca unii prieteni s-au imprietenit cu alte persoane
Intrebarea e, cand imi apare? Cand prietenul meu a trimis cererea sau cand persoana cu care s-a imprietenit a trimis cererea?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Apare cand acel prieten i-a trimis cererea si dupa, cealalta persoana i-a acceptat-o. Deci pe scrut, trebuie sa-i accepte ca altfel nu ti-ar aparea.

1 răspuns:
| LibroHacker a răspuns:

Nu-ti apare cand una dintre persoane a trimis cerere, ci cand una dintre ele a acceptat-o, prin urmare nu poti sti care dintre cele 2 persoane a trimis cererea.