| vasy1997 a întrebat:

La fifa 2012 cum poti sa sari cu portarul dupa mingi daca esti in poarta? P.S ma refer la colturi

3 răspunsuri:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Cand esti portar cu S si sparce, cand vrei sa aperi penalty nu stiu, si eu incerc sa aflu de ceva vreme

| gamerulyonutz a răspuns:

Contiaza butoanele daca le ai pe toete alia bune dai doar S si shift siti sare sau ma rogg asa sar eu pe colturi doar ca eu sunt pe fifa 13 bft funda!

| Carlos_Carli_1986 a răspuns:

Eu vreau la fifa 13 nu stiu cum sa sar pe costuri la penalty si nici sa apar in penalty sad