| alex155 a întrebat:

La fifa manager 12 cand transfer un jucator de level 75, dupa ce accepta oferta in echipa mea vine cu level 69, si unele skill-uri au scazut. Poate sa imi spuna cineva de ce se intampla asa? de ce ofertez un jucator de level 75 si cand vine in echipa il am de 69?

2 răspunsuri:
| luby a răspuns:

Pai stii atunci cand cauti pe player search iti da un jucator 70 dar e posibil sa fie mai prost asa ca apesi pe jucatorul dorit si te duci sa vezi ce tara e cati ani are bla bla si stii ca sus in dreapt sunt niste aplicatii si te duci pe ultima care arata cat are levelul real.

| alex155 explică (pentru luby):

La Feedback sa dau?