| Richea_Emi_1995 a întrebat:

La Gta San Andreas pot adauga moduri? Daca da dati-mi si mie niste moduri tari.

Răspuns Câştigător
| RazvanGRS a răspuns:

Normal ca merge (apropo se scrie CD) oricum gasesti o gramada pe GtaINSIDE sau gamemooding.net sunt o gramada de siteuri cu moduri de gta sau alte jocuri!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti, exista moduri de parkour, bataie, daca esti pasionat de anime-uri de Naruto, Dragon ball etc.

| RazvanGRS a răspuns:

Sunt o gramada de moduri tari dar o sa iti dea crash jocul deci nu prea se merita sa iti bagi moduri

| Richea_Emi_1995 explică (pentru RazvanGRS):

Eu il am orginal cu sidiu si la asta merge?

| RazvanGRS a răspuns (pentru Richea_Emi_1995):

Normal ca merge (apropo se scrie CD) oricum gasesti o gramada pe GtaINSIDE sau gamemooding.net sunt o gramada de siteuri cu moduri de gta sau alte jocuri!