| AlinG13 a întrebat:

Ce inseamna BLIND pe Counter Strike 1.6 va rog spuneti-mi DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| NacRonDX a răspuns:

Bind inseama sa pui ceva pe un control gen +jump pe tasta p se pune cu bind p +jump si blind inseamna sa fi orb.

Bafta

| BaRoN92 a răspuns:

Cand iti da blind on inseamna ca te verifica daca ai cod, daca nu ai, ti se face ecranul alb. iar cand e blind off, anuleaza comanda. amx_blind x si amx_unblind x...

| Pho3nics a răspuns:

Blind este o comanda executata de un admin cu ajutorul caruia isi da seama daca ai sau nu hack... Daca ai hack blindul nu o sa il vezi si o sa iei probabil destroy daca faci kill si daca nu ai hack o sa ti se faca ecranul alb si o sa ii spui adminului sa ti-l scoata. Funda:X?

| NoSound a răspuns:

Blind insemna poze directe adica iti face in joc poze nu in messenger si blindu adica pozele directe nu se salveaza. Funda?

| k1dZoT a răspuns:

Cand ai cod wall mai ales adminu iti da blind pe tasta care o vei apasa si cand a foost ecranu alb inseamna ca ai no-recoil.Ii spui adminului sa termine blindu sau poti sa dai tu in consola unlock_blind! Funda love struck:Xlove struck