| Acsii17 a întrebat:

La jocurile de xbox 360 exista un cod pe CD pe care il bagi ca sa joci online? sau trebuie doar sa ai xbox live si poti juca orice online?

1 răspuns:
| Johnmarston a răspuns:

Da,asa este acum mai nou toate CD-urile daca vrei sa joci LIVE trebuie sa bagi codul ala de pe CD.Chestia asta au facut-o ca sa nu se mai poata joca LIVE aia care au XBOX-ul modat.Ca aia cand is i-au jocul nu au de unde avea cod-ul si nu se pot joca LIVE.Dar daca ti-l iei din magazin atunci ai codul si merge
!winking funda?