| ReSpawn17 a întrebat:

Ca sa poti juca pe Xbox 360 jocurile online trebuise sa platesc ceva? eu stiu ca la ps3 nu trebuie platit nimic,dar din cate am auzit la Xbox, este Xbox Live si trebuie sa platesti pentru a juca in multiplayer! Dau FUNDA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te costa jocul care-l iei din magazine eMAG aletex media galaxy etc
si ca sa joci multiplayer trebuie sa ai XBOX GOLD, ala costa si consta in puncte Microsoft pe care le folosesti sa-ti faci avatarul sau sa activezi xbox live, deci da, costa

ps3 e gratuit in ps netwowrk, dar are jocuri mai naspa lag codati mai multi etc...