| yonutboss123 a întrebat:

La metin 2 cand vrau sa intru in eu scriu contul si parola si imi da eroare la conectarea la servar ce pot face

Răspuns Câştigător
| BadSoGooD a răspuns:

Nu ai ce face nimic. In fiecare miercuri se inchid toate serverele de metin2, 4story, etc... Ele se inchid pe la 10 sau 11 si se deschid la ora 12 fix. Adica peste 17 minute. Stai linistit la toti e asa si la mine e la fel. Il inchid pentru tot felul de reparatii sau modificari.

2 răspunsuri:
| Jeryko a răspuns:

Daca nu e borba de mentenanta verifica conecsiunea la itnernet si firewoall-uriile/antivirusul si daca tot nu mere updateaza clientul

| Dooolce a răspuns:

Probabil e mentenanta pe server. dureaza aproximativ o ora.pe la 12:00 ii da drumu