| ThePrinceJoker a întrebat:

La metin cand cumpar cu jetoanele de dragon licoare de mosc imi zice ca itemul a fost adaugat in contul tau.cand ma uit in inventar nu e sad.n u imi apare in inventar dc?

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Salut, nu apare in inventar ci in itemshop. Vezi ca ai la inventar o casuta langa desenul ala unde pui iteme, dai acolo si scrii parola de la depozit si iti deschide itemshopul. Poti si sa mergi in map 1 sau 2 la depozit si sa dai la Itemshop. Cand cumperi iteme cu JD sau MD la metin2 ro iti apar in itemshop nu in inventar.