| Frrramboise a întrebat:

Heey TPU.am o problema crying mi-am cumparat cu monede de dragon frizura d lv 15...si mi-a zis ca itemul a fost adaugat contului meu.crying dar cand m-am loghat aveam coafura de dinainte.am incercat sa ies si sa intru iar dar fara folos. ce trebuie sa fac? Monedele de dragon mi le-a luat

Răspuns Câştigător
| Heys a răspuns:

NU se face asa copil incepator ce esti+)) scuze de jignire te duci la depozit si acolo is 2 una pentru depozit una pentru Item depozit de aia paia cu item marola e 000000 si acolo iei frizura.Dai dublu clik pe ea si asta e nu tio pune jocu automat.Sa dai funtabig grin

2 răspunsuri:
| MrKez a răspuns:

Poi coafura nu iti baga direct facut, trebuie sa te duci la banca generala, iti pui parola la Item shop ceva de genu.si acolo gasesti coafura.si dai 2 click-uri si gata happy

| Frrramboise explică:

@ bogdan laughing mersi copil expert ce esti, meritzi funda laughing